Kategorjia - poganjalčki

TekmovalecŠtevilkaKlubSkupaj Točk1. Dirka2. Dirka3. Dirka4. Dirka5. Dirka6. Dirka# 1. Mest# 2. Mest# 3. Mest

Kategorjia - U7

TekmovalecŠtevilkaKlubSkupaj Točk1. Dirka2. Dirka3. Dirka4. Dirka5. Dirka6. Dirka# 1. Mest# 2. Mest# 3. Mest
Manca Rožman12RAJD Ljubljana50501
Borja Zavašnik545451
Gal Maleković20ŠKTD Apače Mlinarji40401

Kategorjia - U9

TekmovalecŠtevilkaKlubSkupaj Točk1. Dirka2. Dirka3. Dirka4. Dirka5. Dirka6. Dirka# 1. Mest# 2. Mest# 3. Mest
Sabrina Bek Žuvela19ŠKTD Apače Mlinarji50501
Maj Kežmah Srpak15ŠKTD Apače Mlinarji45451
Eva Skotnik16ŠKTD Apače Mlinarji40401
Glen Maleković21ŠKTD Apače Mlinarji3535

Kategorjia - U11

TekmovalecŠtevilkaKlubSkupaj Točk1. Dirka2. Dirka3. Dirka4. Dirka5. Dirka6. Dirka# 1. Mest# 2. Mest# 3. Mest
Lia Leber13KSŠD Sveti Jurij50501
Lev Kolenko24MTB Lendava45451

Kategorjia - U13

TekmovalecŠtevilkaKlubSkupaj Točk1. Dirka2. Dirka3. Dirka4. Dirka5. Dirka6. Dirka# 1. Mest# 2. Mest# 3. Mest
Svit ferenščak10KK Bula50501
Zaš Vukan7ŠKTD Apače Mlinarji45451
Theo Matuš8KSŠD Sveti Jurij40401
Jaka Korošec69KK Bula3535
Matic Skotnik17ŠKTD Apače Mlinarji3030
David Skotnik18ŠKTD Apače Mlinarji2828
Elias MAtuš6KSŠD Sveti Jurij2626
Gabrijel Zadravec77KK Bula2424

Kategorjia - U15

TekmovalecŠtevilkaKlubSkupaj Točk1. Dirka2. Dirka3. Dirka4. Dirka5. Dirka6. Dirka# 1. Mest# 2. Mest# 3. Mest
Sven Škerlak9KK Bula50501
Neja Rakuša26ŠKTD Apače Mlinarji45451
Matic Dominko56KK Bula40401
Janej Mihelič1KSŠD Sveti Jurij3535

Kategorjia - U17

TekmovalecŠtevilkaKlubSkupaj Točk1. Dirka2. Dirka3. Dirka4. Dirka5. Dirka6. Dirka# 1. Mest# 2. Mest# 3. Mest
Nino Petric33KSŠD Sveti Jurij50501
Adam Somi4MTB Lendava45451
Quentin Dionisius340401
Leonardo Dionisius23535

Kategorjia - U19

TekmovalecŠtevilkaKlubSkupaj Točk1. Dirka2. Dirka3. Dirka4. Dirka5. Dirka6. Dirka# 1. Mest# 2. Mest# 3. Mest

Kategorjia - elite ženske

TekmovalecŠtevilkaKlubSkupaj Točk1. Dirka2. Dirka3. Dirka4. Dirka5. Dirka6. Dirka# 1. Mest# 2. Mest# 3. Mest

Kategorjia - elite moški

TekmovalecŠtevilkaKlubSkupaj Točk1. Dirka2. Dirka3. Dirka4. Dirka5. Dirka6. Dirka# 1. Mest# 2. Mest# 3. Mest
Davorin Maleković22ŠKTD Apače Mlinarji50501
Rok Vučko11KK Bula45451
Aleš Gomboc14KSŠD Sveti Jurij40401

ekipna lestvica

EkipaSkupaj Točk1. Dirka2. Dirka3. Dirka4. Dirka5. Dirka6. Dirka# 1. Mest# 2. Mest# 3. Mest
ŠTKD Apače Mlinarji373373
KK Bula244244
KSŠD Sveti Jurij241241
MTB Lendava9090
RAJD Ljubljana5050