Kategorjia - poganjalčki

TekmovalecŠtevilkaKlubSkupaj Točk1. Dirka2. Dirka3. Dirka4. Dirka5. Dirka6. Dirka7. Dirka# 1. Mest# 2. Mest# 3. Mest
Filip Borovšak64KSŠD Sveti Jurij5320132021
Oskar Borovšak63KSŠD Sveti Jurij3915111311
Lea Ocepek67KSŠD Sveti Jurij221391
Galla Jeneš48KK Kicker20201
Sofia Stojanović45KSŠD Sveti Jurij15151
Tessa Jeneš75KK Kicker15151
Maja Marin29KSŠD Sveti Jurij1111

Kategorjia - U7

TekmovalecŠtevilkaKlubSkupaj Točk1. Dirka2. Dirka3. Dirka4. Dirka5. Dirka6. Dirka7. Dirka# 1. Mest# 2. Mest# 3. Mest
Sabrina Bek Žuvela83ŠKTD Apače Mlinarji4020202
Lian Kavaš23KK Bula3015152
Glen Malekovič902413111
Tim Horvat12KSŠD Sveti Jurij20201
Bine Milič50MTB Lendava15151
Maj Kežmah Srpak72KSŠD Sveti Jurij13131

Kategorjia - U9

TekmovalecŠtevilkaKlubSkupaj Točk1. Dirka2. Dirka3. Dirka4. Dirka5. Dirka6. Dirka7. Dirka# 1. Mest# 2. Mest# 3. Mest
Lija Leber30KK Kicker5520201521
Manja Žalig57KK Bula3015152
Izak Žalig59KK Bula2613132
Lev Kolenko7320201
Tjaž Nemec9KSŠD Sveti Jurij13131

Kategorjia - U11

TekmovalecŠtevilkaKlubSkupaj Točk1. Dirka2. Dirka3. Dirka4. Dirka5. Dirka6. Dirka7. Dirka# 1. Mest# 2. Mest# 3. Mest
Zaš Vukan84ŠKTD Apače Mlinarji49209202
Maša Žalig58KK Bula33132011
Anel Bek Žuvela88ŠKTD Apače Mlinarji3015152
Theo Matuš35KSŠD Sveti Jurij2573151
Jaro Gašper Pelcl Teršek86ŠKTD Apače Mlinarji221111
Elias Matuš36KSŠD Sveti Jurij2135131
Svit Ferenčak713131
Alan Horvat87ŠKTD Apače Mlinarji1257
David Skotnik85ŠKTD Apače Mlinarji99
Gaj Grilanc26ŠKTD Apače Mlinarji22

Kategorjia - U13

TekmovalecŠtevilkaKlubSkupaj Točk1. Dirka2. Dirka3. Dirka4. Dirka5. Dirka6. Dirka7. Dirka# 1. Mest# 2. Mest# 3. Mest
Rene Gabor76KK Bula5515202021
Eli Kovač10KSŠD Sveti Jurij33201311
Matic Dominko77KK Bula31515111
Neja Rakuša51ŠKTD Apače Mlinarji3113991
Matic Zver78KK Bula2991371
Danijel Najžar99221111
Matija Krečič14KK Črn Trn15151
Špela Emeršič52ŠKTD Apače Mlinarji1477
Blaž Borovič21KK Bula13355
Ana Emeršič53ŠKTD Apače Mlinarji523
Luka Frumen10011

Kategorjia - U15

TekmovalecŠtevilkaKlubSkupaj Točk1. Dirka2. Dirka3. Dirka4. Dirka5. Dirka6. Dirka7. Dirka# 1. Mest# 2. Mest# 3. Mest
Matej Novak24KSŠD Sveti Jurij602020203
Nino Petric33KSŠD Sveti Jurij28131511
Natan Šavel25KSŠD Sveti Jurij241591
Timon Pelcl Teršek89ŠKTD Apače Mlinarji2413111
Patrik Cipot19KSŠD Sveti Jurij185131
Jure Horvat9818117
Gašper Donko20KK Bula15151
Tim Rakuša54ŠKTD Apače Mlinarji1293
Julian Šalamun9477

Kategorjia - U17

TekmovalecŠtevilkaKlubSkupaj Točk1. Dirka2. Dirka3. Dirka4. Dirka5. Dirka6. Dirka7. Dirka# 1. Mest# 2. Mest# 3. Mest
An Škedelj92KSŠD Sveti Jurij602020203
Samo Kolarić44KK Kicker39915152
An Julijan80KK Kicker2411131
Alex Kocon55KK Bula15151
Tejo Žuman9313131

Kategorjia - U19

TekmovalecŠtevilkaKlubSkupaj Točk1. Dirka2. Dirka3. Dirka4. Dirka5. Dirka6. Dirka7. Dirka# 1. Mest# 2. Mest# 3. Mest
Jan ZadravecKK Kicker82602020203

Kategorjia - elite ženske

TekmovalecŠtevilkaKlubSkupaj Točk1. Dirka2. Dirka3. Dirka4. Dirka5. Dirka6. Dirka7. Dirka# 1. Mest# 2. Mest# 3. Mest
Aneja Đurinek62KSŠD Sveti Jurij4020202
Anita Vukan11ŠKTD Apače Mlinarji20201
Dominika Černi8KK Bula15151

Kategorjia - elite moški

TekmovalecŠtevilkaKlubSkupaj Točk1. Dirka2. Dirka3. Dirka4. Dirka5. Dirka6. Dirka7. Dirka# 1. Mest# 2. Mest# 3. Mest
Ales Gomboc65KSŠD Sveti Jurij4413112011
Rok Vucko60KK Bula411115152
Davorin Malekovic91ŠKTD Apače Mlinarji4020202
Mihael Holsedl66KSŠD Sveti Jurij15151
Timi Gjergjek74MTB Špica13131
Blaž Hozjan15KK Bula13131
Saša Rudak70MTB Lendava1111
Gregor Vukan13ŠKTD Apače Mlinarji99
Bogdan Pelcl27ŠKTD Apače Mlinarji99
Kristijan Kocmut6199
Evgen Lazar40MTB Lendava77
Andrej Gorcan97KSŠD Sveti Jurij77
Boris Rudaš41KK Bula55
Iztok Žalig38KK Bula33
Gregor Matuš34KSŠD Sveti Jurij22
Denis Jeneš6KK Kicker11

ekipna lestvica

EkipaSkupaj Točk1. Dirka2. Dirka3. Dirka4. Dirka5. Dirka6. Dirka7. Dirka# 1. Mest# 2. Mest# 3. Mest
KSŠD Sveti Jurij54718814921013610
KK Bula337111174523115
ŠTKD Apače Mlinarji28710112858622
KK Kicker2146010450541
KK Črn Trn15151
MTB Špica13131
MTB Lendava1111