Kategorjia - poganjalčki

TekmovalecŠtevilkaKlubSkupaj Točk1. Dirka2. Dirka3. Dirka4. Dirka5. Dirka6. Dirka7. Dirka
Filip Borovšak64KSŠD Sveti Jurij2020
Oskar Borovšak63KSŠD Sveti Jurij1515
Lea Ocepek67KSŠD Sveti Jurij1313

Kategorjia - U7

TekmovalecŠtevilkaKlubSkupaj Točk1. Dirka2. Dirka3. Dirka4. Dirka5. Dirka6. Dirka7. Dirka
Sabrina Bek Žuvela83ŠKTD Apače Mlinarji2020
Lian Kavaš23KK Bula1515
Glen Malekovič901313

Kategorjia - U9

TekmovalecŠtevilkaKlubSkupaj Točk1. Dirka2. Dirka3. Dirka4. DirkaŠtevilo 1. mestŠtevilo 2. mestŠtevilo 3. mest
Lija Leber22KK Kicker2020
Manja Žalig57KK Bula1515
Izak Žalig59KK Bula1313

Kategorjia - U11

TekmovalecŠtevilkaKlubSkupaj Točk1. Dirka2. Dirka3. Dirka4. DirkaŠtevilo 1. mestŠtevilo 2. mestŠtevilo 3. mest
Zaš Vukan84ŠKTD Apače Mlinarji2020
Anel Bek Žuvela88ŠKTD Apače Mlinarji1515
Maša Žalig58KK Bula1313
Jaro Gašper Pelcl Teršek86ŠKTD Apače Mlinarji1111
David Skotnik85ŠKTD Apače Mlinarji99
Theo Matuš96KSŠD Sveti Jurij77
Alan Horvat87ŠKTD Apače Mlinarji55
Elias Matuš95KSŠD Sveti Jurij33

Kategorjia - U13

TekmovalecŠtevilkaKlubSkupaj Točk1. Dirka2. Dirka3. Dirka4. DirkaŠtevilo 1. mestŠtevilo 2. mestŠtevilo 3. mest
Eli Kovač56KSŠD Sveti Jurij2020
Rene Gabor76KK Bula1515
Neja Rakuša51ŠKTD Apače Mlinarji1313
Danijel Najžar991111
Matic Zver78KK Bula99
Špela Emeršič52ŠKTD Apače Mlinarji77
Dominko Matic77KK Bula55
Blaž Borovič79KK Bula33
Ana Emeršič53ŠKTD Apače Mlinarji22
Luka Frumen10011

Kategorjia - U15

TekmovalecŠtevilkaKlubSkupaj Točk1. Dirka2. Dirka3. Dirka4. DirkaŠtevilo 1. mestŠtevilo 2. mestŠtevilo 3. mest
Matej Novak24KSŠD Sveti Jurij2020
Natan Šavel25KSŠD Sveti Jurij1515
Timon Pelcl Teršek89ŠKTD Apače Mlinarji1313
Jure Horvat981111
Tim Rakuša5499
Julian Šalamun9477

Kategorjia - U17

TekmovalecŠtevilkaKlubSkupaj Točk1. Dirka2. Dirka3. Dirka4. DirkaŠtevilo 1. mestŠtevilo 2. mestŠtevilo 3. mest
An Škedelj92KSŠD Sveti Jurij2020
Alex Kocon55KK Bula1515
Tejo Žuman931313
An Julijan80KK Kicker1111
Samo Kolarić81KK Kicker99

Kategorjia - U19

TekmovalecŠtevilkaKlubSkupaj Točk1. Dirka2. Dirka3. Dirka4. DirkaŠtevilo 1. mestŠtevilo 2. mestŠtevilo 3. mest
Jan ZadravecKK Kicker822020

Kategorjia - elite ženske

TekmovalecŠtevilkaKlubSkupaj Točk1. Dirka2. Dirka3. Dirka4. DirkaŠtevilo 1. mestŠtevilo 2. mestŠtevilo 3. mest
Aneja Đurinek62KSŠD Sveti Jurij2020

Kategorjia - elite moški

TekmovalecŠtevilkaKlubSkupaj Točk1. Dirka2. Dirka3. Dirka4. DirkaŠtevilo 1. mestŠtevilo 2. mestŠtevilo 3. mest
Davorin Malekovic912020
Mihael Holsedl66KSŠD Sveti Jurij1515
Ales Gomboc65KSŠD Sveti Jurij1313
Rok Vucko60KK Bula1111
Kristijan Kocmut6199
Andrej Gorcan97KSŠD Sveti Jurij77

ekipna lestvica

EkipaSkupaj Točk1. Dirka2. Dirka3. Dirka4. Dirka5. Dirka6. Dirka7. DirkaŠt. 1. MestŠt. 2. MestŠt. 3. Mest
KSŠD Sveti Jurij188188532
KK Bula11111142
ŠTKD Apače Mlinarji101101212
KK Kicker60602